Webhosting

Cena hostingu

Hosting MAX Hosting ONE Hosting FREE
Cena mesačne s DPH 5.95 EUR 1.95 EUR 0 EUR
Cena na 1 rok s DPH 71.40 EUR 23.40 EUR 0 EUR

Základné služby

Hosting MAX Hosting ONE Hosting FREE
Diskový priestor neobmedzene 10 MB Dohodou
Správa DNS záznamu OK OK OK
Správa domény OK OK OK
Správa subdomén neobmedzene Nie Nie
FTP / SFTP prístup OK OK Dohodou
SSL zabezpečenie OK OK OK

Poznámka: Každá doména má automaticky urobené presmerovanie z vašaprezentácia.sk na www.vašaprezentácia.sk (pri hostingu zadarmo je to vašaprezentácia.sk na www.vašaprezentácia.nfo.sk). SSL zabezpečenie naším 128-bitovým certifikátom (https://www.vašaprezentácia.sk). Po dohode sa dajú nainštalovať aj certifikáty spoločností VeriSign a Thawte.


Poštové služby – Email

Hosting MAX Hosting ONE Hosting FREE
Poštová schránka neobmedzene 1 Dohodou
Veľkosť poštovej schránky 25 MB 25 MB 25 MB
Presmerovanie pošty (alias forwarding) OK Nie Dohodou
Webmail OK OK OK
POP3 / IMAP OK OK OK
POP3S / IMAPS OK OK OK
Doménový kôš OK OK Nie
Antivír OK OK OK
Antispam OK OK Nie

Poznámka: Webmail umožňuje prístup k emailom cez web mail.vašaprezentácia.sk prostredníctvom softwarového skriptu Horde IMP. POP3S/IMAPS prístup je zabezpečný cez SSL.


Databázové služby

Hosting MAX Hosting ONE Hosting FREE
MySQL OK Nie Dohodou
PosgreSQL OK Nie Dohodou
Web prístup OK Nie Dohodou

Poznámka: Počet a veľkosť databáz je neobmedzený. Prístup k administračnému rozhraniu správy databáz cez web je možné pomocou PHPMyAdmin a PgMyAdmin.


Programovanie

Hosting MAX Hosting ONE Hosting FREE
Apache OK OK OK
PHP OK OK OK
Perl, Python, Java (JSP/Tomcat), SSI, CGI-BIN OK Nie Dohodou
XHTML, Javascript, Flash, WAP OK OK OK
GD2 OK OK OK
.htaccess OK OK OK
Vlastné chybové stránky OK OK OK
FrontPage Extensions OK OK OK
Cron OK OK OK

Poznámka: Apache s nainštalovanými modulmi (napr. rewrite, htaccess, ssl, dav a iné). Podpora skriptovacích jazykov s rozšítreniami PHP4/5, Perl5, Java (JSP/Tomcat) a Python, moduly pre PHP GD2 (podpora pre grafiku), odosielanie skriptov cez email, heslovanie stránok cez server Apache, podpora pre vlastné chybové stránky (404, 302), SSI – Server Side Includes, CGI-BIN skripty a CRON na automatické spúšťanie skriptov


Štatistické služby

Hosting MAX Hosting ONE Hosting FREE
Webalyzer OK OK OK
Acces_log OK OK OK
Error_log OK OK OK

Poznámka: Štatistiky v programe Webalyzer sú prístupné cez Web. Acces_log a Error_log je raz mesacne generovaný do vášho FTP adresára na stiahnutie. Jedná sa o “raw” údaje určené na ďalšie spracovanie.


Konektivita a zálohovanie

Hosting MAX Hosting ONE Hosting FREE
Zálohovanie webu OK OK OK
Zálohovanie mailov OK OK OK
Zálohovanie databáz OK OK OK
Dostupnosť 99% 99% 99%
Telefonická podpora 08:00 – 18:00 08:00 – 18:00 08:00 – 18:00
Podpora cez email OK OK OK
Podproa cez Skype / ICQ OK OK OK

Poznámka: Zálohovanie WWW online uskutočňujeme v priamom čase technol´pgiou RAID. Zálohovanie databáz denne. Konektivita je v súčastnosti 1 Gbps SIX + 100 Mbps BT, Telia. Dostupnosť je 99% v roku. HW závady a výmeny pokazených častí riešime do 24 hodín. Užívateľská podpora je telefonicky od 08:00 do 18:00, cez e-mail a ICQ nonstop.

Na hosting MAX aplikujeme naše pravidlá tzv. Fair User Policy. 95% z našich klientov tento hosting plne uspokojí po všetkých stránkach. S ostatnými sme pripravení jednať na dosiahnutie obojstranne výhodných podmienok. V praxi to znamená, že slovo “neobmedzene” znamená, tak ako v reálnom živote všetkého “s mierou”. Ak sa rozhodnete rozbehnúť slovenskú verziu Seznamu, archív amatérskych filmov alebo verejnú galériu fotografií, tak je len samozrejmé, že zvýšený prenos dát bude treba zaplatiť sumou navyše a potom sa ozveme a dohodneme ďalší postup. Ako sme však už spomínali, týka sa to iba malej časti vašich projektov.

Objednávka

Ak Vás naša ponuka webhostingových služieb zaujala, kontaktujte nás na adrese sales@network.sk, prípadne na čísle +421/907/946739 alebo vyplňte objednávkový formulár.